ТРАЙМ

Про компанію

ТРАЙМ - провідна тревел логістична компанія України, що надає повний спектр послуг з організації ділових подорожей, тревел менеджменту та тревел консалтінгу для компаній та корпорацій, діяльність яких нерозривно пов'язана із споживанням туристичних продуктів.

Працюючи в індустрії "Business Travel", команда професійних спеціалістів, які присвятили більш 10 років своєї діяльності мистецтву та науці бізнес тревел менеджменту, спрямовує свої зусилля на об'єднання окремих туристичних продуктів з метою створення цілісного рішення з організації ділових подорожей, конференцій, корпоративних заходів та інших подій, що підвищують ефективність бізнесу компаній.

ТРАЙМ - агенство акредитоване IATA (International Air Transport Association), що підтверджує високу кваліфікацію наших спеціалістів з бронювання авіаквитків, а також є представником GTA by Travelport (Gullivers Travel Associate) в Україні, що забезпечує нашим клієнтам кращі ціни та умови під час бронювання готелів.

Сьогодні ТРАЙМ - це одна з найбільш динамічно розвинутих тревел менеджмент компаній в Україні. Фокусуючись на обслуговуванні корпоративних клієнтів, компанія ТРАЙМ забезпечує своїх клієнтів новітніми технологічними та іншими рішеннями в області тревел менеджменту та тревел логістики.

Це дозволяє нам надавати своїм клієнтам послуги найвищого рівня, використовуючи новітні технології бізнес тревел індустрії та найкращі туристичні продукти при організації ділових подорожей, заходів та відпочинку.

Забезпечуючи якісний персоніфікований сервіс для наших клієнтів, консультанти компанії ТРАЙМ знають, як організувати вашу подорож з найменшими витратами.

Ми не пропонуємо нашим клієнтам стандартний пакет - ми знаходимо найкращі туристичні продукти та послуги на ринку та створюємо рішення, що найточніше відповідають вимогам наших клієнтів.

Наш Центр Бронювання розташований у Києві дозволяє нам забезпечувати подорожуючих усіма необхідними сервісами та в комплексі з проактивним еккаунт менеджментом досягати спільної мети по скороченню витрат на ділові подорожі.

Основні сервіси:
  • Бронювання та виписування авіаквитків;
  • Бронювання готелів;
  • Оформлення залізничних квитків;
  • Оренда автомобілів та транспортне обслуговування;
  • Візова підтримка та оформлення закордонних паспортів;
  • VIP обслуговування в аеропорту;
  • Оформлення страхових полісів;
  • Організація конференцій, корпоративних заходів та інсентив турів;
  • Організація відпочинку в Україні та за кордоном;
  • Чартерні перевезення.

Ми прагнемо виправдати та перевищити очікування наших клієнтів , та надаємо повний спектр туристичних послуг, якість яких максимально відповідає високим вимогам нашої цільової аудиторії - компаній та корпорацій, для яких успішність бізнесу пов'язана з ефективною організацією подорожей та заходів.

Запит спеціалісту з корпоративного обслуговування