ТРАЙМ

Інсентив туризм

incentives

Сьогодні одним з найбільш актуальних методів заохочення співробітників та партнерів є інсентив-туризм.

Ніщо не мотивує співробітників та партнерів компанії так, як спільні подорожі - інсентив тури.

Департамент корпоративного туризму компанії ТРАЙМ пропонує Вам організацію інсентив-заходів "під ключ" в будь-якій точці світу.

В залежності від того, якою є корпоративна культура Вашої компанії, та яка мета заходу, наша команда тревел консультантів зможе втілити в життя Ваші побажання.

В процесі організації інсентив подорожей, спеціалісти департаменту корпоративного туризму компанії ТРАЙМ завжди демонструють розуміння бізнес мети наших клієнтів та наш не стандартний підхід в організації таких подорожей.

Інсентив подорожі це ефективний інструмент для багатьох бізнесів в побудові взаємовідносин зі своїми співробітниками та клієнтами.

Для багатьох компаній, інсентив подорожі можуть бути частиною загальної бізнес схеми діяльності компанії по підтримці лояльності своїх клієнтів та організації командної роботи своїх співробітників.

Враховуючи ключову бізнес мету та бюджети наших клієнтів, ми докладно розробляємо всі деталі подорожі та при цьому керуємося принципами максимальної оптимізації бюджету на реалізацію самої подорожі, поряд з високою якістю її проведення.

Запит спеціалісту з корпоративного обслуговування

Наші послуги
Сподобалася стаття? Поділися з іншими!