ТРАЙМ

Ділові подорожі

business-travel Працюючи 10 років в індустрії Business Travel , спеціалісти нашої компанії, застосовують новітні технології поряд з традиційними методами обслуговування, що гарантує нашим клієнтам кращі результати.

Швидше наше бачення, ніж старий досвід підштовхнули нас до створення спеціалізованого Центру Бронювання , де ми проактивно керуємо тревел бюджетами наших корпоративних клієнтів з метою досягнення максимальної економії на ділові подорожі. Кожний аспект бізнес подорожей контролюється нашими спеціалістами.

Консолідація всіх наших бронювань та додаткових сервісів в один технологічний ланцюжок забезпечує нам конкурентну перевагу в постійному процесі скорочення витрат наших клієнтів на відрядження.

Наші процеси та тарифна політика забезпечують всіх наших клієнтів однаковою економією незалежно від річного обсягу замовлень.

Управління витратами.

Корпоративні витрати на відрядження, організацію конференцій та різноманітних заходів складають значну частину бюджету компаній та корпорацій, діяльність яких нерозривно пов'язана із споживанням тревел послуг. Відповідно виникає необхідність ретельного підходу до їх планування, відстеження та оптимізації.

Ось чому спеціалісти компанії ТРАЙМ особливу увагу приділяють економії фінансових витрат своїх корпоративних клієнтів. З цією метою вивчаються пріоритетні напрямки бізнес подорожей, індивідуальні переваги співробітників окремо взятої компанії, а також загальна тревел політика.

На підставі отриманих даних спеціалісти компанії ТРАЙМ розробляють тревел програму з метою надання спеціальних (індивідуальних) умов співпраці для наших клієнтів, що згодом веде до зниження витрат.

Завдання наших консультантів - розробити та запропонувати кілька варіантів обслуговування та спільно з клієнтом визначити варіант, який найбільш точно відповідає його вимогам.

Контроль якості.

Ми знаємо, наскільки впливає якість подорожі на успішність бізнесу та несемо відповідальність за надання повного набору послуг за оптимальними цінами для співробітників компаній, які є корпоративними клієнтами компанії ТРАЙМ .

Тому наша компанія постійно інвестує час та гроші в розробку все більш досконалих способів обслуговування та контролю якості операційних процесів. Завдяки спеціально розробленій CRM системі всі ваші заявки знаходяться під постійним контролем наших спеціалістів, що в свою чергу забезпечує їх докладне та своєчасне виконання.

Система оперативно реагує на будь-які зміни та доповнення до надісланих замовлень та інформує всіх задіяних у процесі виконання співробітників про необхідність зробити відповідні дії щодо коректування.

Цей алгоритм мінімізує помилки, викликані людським чинником.

Система звітності.

Крім того, CRM система дозволяє надавати нашим клієнтам об'єктивні звіти по всім сервісам за будь-який період, та тим самим контролювати дотримання умов обслуговування та тревел політики наших клієнтів.

Будучи корпоративним клієнтом компанії ТРАЙМ Ви отримуєте:
  • Персоніфікований сервіс. Ми надаємо спеціально розроблені тарифи на наші послуги та виділяємо команду співробітників на чолі з еккаунт менеджером, який буде забезпечувати виконання всіх заявок 365 днів на рік, 7 днів на тиждень, 24 години на добу.
  • Оперативність виконання замовлень. Ваші персональні консультанти негайно дадуть відповідь на запитання. Вам необхідно тільки подзвонити або написати по електронній пошті виділеному спеціалісту та заявка буде прийнята в роботу.
  • Контроль та консалтинг з оптимізації витрат. Незалежно від того, якою послугою Ви би хотіли скористатися, наші консультанти підберуть для Вас оптимальний варіант, в рамках Ваших переваг, та запропонують найкращі тарифи . Наша система звітності дозволить Вам наочно оцінити розміри економії по всім послугам, якими Ви скористалися, та планувати бюджети на майбутні періоди.
  • Стандарти якості обслуговування. Завдяки новітнім CRM технологіям та стандартизованому контролю якості обслуговування, ми гарантуємо, що Ваша заявка буде виконана належним чином та вчасно, що зробить вашу подорож комфортною та успішною.

Запит спеціалісту з корпоративного обслуговування

Наші послуги
Сподобалася стаття? Поділися з іншими!