ТРАЙМ

Стандарти обслуговування

Для забезпечення високих стандартів обслуговування наших клієнтів, в компанії ТРАЙМ впроваджена Програма по стандартизації якості обслуговування.

Дана Програма є гарантією, що Ваше замовлення буде виконане належним чином та на належному рівні.

Наша компанія інвестувала багато часу та зусиль, щоб програма якості працювала. Ми розробили та впровадили нову CRM систему для поліпшення роботи із заявками, яка забезпечує повний контроль за їх виконанням та мінімізує помилки.

CRM система служить для постійного контролю заявок які надходять від наших клієнтів, починаючи з першого дзвінка до завершення всіх процедур бронювання та надання послуг.

В процесі приймання та обробки ваших заявок CRM система автоматично ідентифікує нашого клієнта та попереджає консультанта про необхідність слідувати певним правилам обслуговування з урахуванням всіх спеціальних тарифів, карток часто літаючих пасажирів та інших умов, обумовлених у Договорі про обслуговування.

Спеціальний підрозділ компанії ТРАЙМ , постійно аналізує коментарі та побажання наших клієнтів та розробляє нові підходи для максимальної відповідності надаваних послуг вимогам наших клієнтів.

Ми беремо на себе відповідальність за можливі помилки, не залежно від причин їх виникнення, та відповідальність за вирішення виникаючих у такому разі незручностей, протягом подорожей наших клієнтів, так як повністю уникнути "людського чинника" неможливо.

Для постійного поліпшення стандартів обслуговування всі співробітники компанії ТРАЙМ підвищують свою кваліфікацію шляхом участі в профільних тренінгах.

Ми не можемо гарантувати гарну погоду, відсутність технічних збоїв або несправностей, але , у цих випадках ми можемо допомогти та знайти оптимальне рішення виходу з таких ситуацій.

Оформлюючи свої замовлення у нас - Ви можете бути впевнені, ми завжди будемо Вас супроводжувати.

Повідомляйте нам невідкладно у разі не стандартних або складних ситуацій, та ми зробимо все можливе, щоб Ваша подорож була комфортною та успішною.

Запит спеціалісту з корпоративного обслуговування

Наші послуги
Сподобалася стаття? Поділися з іншими!